Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Konferencje/debaty / Wydział Prawa i Administracji /

Konferencja „Prawne aspekty zarządzania bezpieczeństwem w lotnictwie w okresie pandemii COVID-19. Kompetencje personelu zarządzającego w lotnictwie na różnych poziomach kierowania.” organizowana jest przez Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Sektorową Radę ds. Kompetencji Przemysłu Lotniczo – Kosmicznego oraz Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach.

Tematem przewodnim konferencji jest zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie w okresie pandemii COVID-19 w aspekcie prawnym oraz oczekiwane kompetencje personelu kierowniczego na różnych poziomach zarzadzania w lotnictwie.

Zasadniczym celem Konferencji jest nawiązanie współpracy środowisk reprezentujących wszystkie dziedziny lotnictwa ze szczególnym uwzględnieniem obszaru bezpieczeństwa w lotnictwie w kontekście przezwyciężenia negatywnych skutków pandemii COVID-19 w aspekcie uregulowań prawnych oraz pożądanych kwalifikacji, umiejętności i postaw personelu kierowniczego jak również nawiązanie trwałej współpracy skutkującej wymianą doświadczeń i dobrych praktyk w tym zakresie.

data:16.03.2022
godzina: 10:00-13:30
miejsce: Uczelnia Łazarskiego

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym. Paneliści wezmą udział w wydarzeniu stacjonarnie w studio telewizyjnym Uczelni łazarskiego z zachowaniem aktualnie obowiązujących przepisów pandemicznych.

Obrady plenarne będą tłumaczone na język migowy.

Udział bierny: transmisja z konferencji będzie dostępna na STRONIE.

Udział aktywny: bezpłatny udział w konferencji po uprzednim zgłoszeniu i zarejestrowaniu w formularzu, który znajdą Państwo TUTAJ. Przed konferencją na podany adres email zostanie wysłany link z dostępem do konferencji.