Publikacja: | CKP / Aktualności /

HR Excellence Center stanowić będzie centrum wiedzy i ekspertyzy HR dla małych i średnich firm.

Zarządzanie zasobami ludzkimi jest strategiczną funkcją każdej organizacji, która cały czas rozwija się i doskonali, integruje z nowoczesnymi technologiami, a także buduje nowe kompetencje i rozwiązania. Duże organizacje, korzystając z efektu skali, posiadają własne centra doskonałości, gdzie tworzone są programy, rozwiązania i narzędzia HR, które następnie implementowane są w ich jednostkach na całym świecie. Tymczasem małe i średnie organizacje działające w Polsce, często pozbawione są możliwości dotarcia do najnowszych osiągnięć i informacji dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi.

Uczelnia Łazarskiego wraz z Klubem Compensation&Benefits działającym przy Uczelni rozpoczyna budowę HR Excellence Center – swoistego forum wymiany wiedzy z zakresu HR dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ideą projektu jest, aby wszyscy pracodawcy mogli tworzyć angażujące środowisko pracy, mieli dostęp do najnowszej wiedzy i rozwiązań HR, a także korzystali z najlepszych praktyk i osiągnięć nauki. Projekt ma na celu integrację środowiska naukowego z biznesem małych i średnich firm, tak aby jak najefektywniej wspierać rozwój sektora MŚP.

Osoby zainteresowane przedsięwzięciem zapraszamy 11 kwietnia 2019 r. w godz. 9.30-12.00 na pierwsze spotkanie w ramach tej inicjatywy. Wydarzenie odbędzie się pod tytułem: Pracownicze Programy Emerytalne (PPE) i Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) – różne drogi prowadzą do celu.

Plan spotkania:

  • Powitanie i prezentacja inicjatywy – Joanna Liksza i Magdalena Miąsek 
  • PPE i PPK: perspektywa pracodawcy – Magdalena Miąsek
  • PPE i PPK: perspektywa instytucji finansowych
  • PPE i PPK: aspekt prawny
  • PPE i PPK: narzędzia IT – Joanna Liksza
  • Dyskusja i zakończenie spotkania     

Kolejne wydarzenia zaplanowane są na czerwiec, wrzesień i listopad 2019 r., a łącznie w tym roku odbędą się 4 spotkania dla małych i średnich firm, których tematyka dostosowana zostanie do potrzeb Uczestników. W spotkaniach weźmie udział znakomite grono wykładowców Uczelni Łazarskiego oraz wielu doświadczonych i zaangażowanych praktyków. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cbhr.pl

Zapraszamy do udziału w naszym pierwszym spotkaniu. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres: joanna.liksza@lazarski.pl.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również na pierwsze w Polsce studia podyplomowe poświęcone tematyce Compensation & Benefits – zarządzania wynagrodzeniami i wynikami pracy. Rekrutacja na nowy rok akademicki rozpocznie się już w maju.