Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wykładowcy / CKP /

Od października 2015 r. będzie prowadziła zajęcia na studiach podyplomowych Rzecznik prasowy w administracji państwowej i samorządowej Uczelni Łazarskiego. Przedstawi studentom praktyczne aspekty prawa medialnego i autorskiego. Zaprezentuje problematykę ochrony wizerunku osób w mediach.

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska jest radcą prawnym i wspólnikiem w Kancelarii Prawnej Clever One. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej i prawie mediów. Jej praktyka obejmuje także zagadnienia rynków kapitałowych oraz prawnych aspektów inwestycji.

Aktywnie działa na rzecz Mazowieckiego Zrzeszenia Przemysłu Handlu i Usług. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, kompleksowej obsłudze spółek oraz negocjacjach umów cywilno-prawnych.

Praca w funduszu inwestycyjnym, kancelarii notarialnej oraz w kancelariach radcowskich sprawiła, iż posiada rozległą wiedzę, co pozwala jej na kompleksowe podejście do zagadnień prawnych.

Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych oraz studia podyplomowe dla doradców inwestycyjnych i analityków papierów wartościowych w Akademii Leona Koźmińskiego.

Posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.