Publikacja: | Aktualności / Studium języków obcych /

Trwają zapisy do nowych grup kursowych na semestr jesienny 2018. Oferta Studium Języków Obcych skierowana jest do studentów UŁa oraz osób z zewnątrz zainteresowanych podniesieniem poziomu wybranego języka. Zgłoszenia do grup przyjmujemy do 24 pażdziernika br.

Języki są i zawsze będą potrzebne. Znajomość każdego nowego języka to Twoja wygrana, szansa na lepsze i ciekawsze życie! Nie zwlekaj, wybierz swój język i ucz się z nami języków! Chcesz iść z duchem czasu i pochwalić się znajomością kilku języków, jesteś na dobrej drodze. Chcesz doskonalić język, który znasz? Potrzebny Ci język specjalistyczny? Mamy dla Ciebie rozwiązania. 

KURSY STANDARDOWE Z 13 JĘZYKÓW

Jeśli masz wolne popołudnia, skorzystaj z pakietu kursów popołudniowych z zajęciami od godziny 17.00 lub 18.00. W kameralnej grupie pod okiem doświadczonego lektora możesz uczyć się jednego z 13 języków oferowanych na różnych poziomach zaawansowania. Szczegóły oferty popołudniowych oraz harmonogram zajęć znajdziesz TUTAJ.

INTENSYWNY ANGIELSKI

Chcesz szybko podszlifować swój angielski? Sprawdź naszą ofertę kursów miesięcznych i dwumiesięcznych. Jeśli zdecydujesz się na dłuższą naukę angielskiego, polecamy kursy semestralne lub roczne z zajęciami od poniedziałku do piątku w godz.10.30-15.00. Szczegóły TUTAJ. 

SPECJALISTYCZNE

Chcesz doskonalić swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego w zakresie biznesowym lub prawniczym? Proponujemy Ci 30 godzinny kurs prowadzony przez lektorów praktyków. Więcej informacji o kursach specjalistycznych znajdziesz TUTAJ.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW I CERTYFIKATÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Renomowane certyfikaty językowe takie jak TOEIC, IELTS, TOLES, WiDaF potwierdzą Twoje kompetencje językowe u pracodawców i poprawią Twoją pozycję na rynku pracy. Skorzystaj z naszej oferty kursów przygotowawczych do certyfikatów, tak, aby Twój sukces był jak największy. Informacje o grupowych kursach przygotowawczych znajdziesz TUTAJ.

E-LEARNINGOWE NA 3 POZIOMACH

Szkoda Ci czasu na dojazd na Uczelnię? Chcesz sam decydować kiedy i gdzie się uczyć języka? Rozwiązaniem dla Ciebie są kursy e-learningowe. Wystarczy wybrać tylko język i poziom. Pełna oferta TUTAJ

KURSY PRZYGOTOWAWCZE DO PAŃSTWOWEGO EGZAMINU Z J.POLSKIEGO

Twoi znajomi obcokrajowcy potrzebują potwierdzenia znajomości języka polskiego? Poleć im nasze kursy przygotowujące do państwowego egzaminu z j.polskiego jako obcego. TUTAJ znajdziesz potrzebne dla nich informacje.

 

Uwaga! Dzień Języków – 17 października, godz.10.00. Dla osób zapisujących się na kursy niespodzianka!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?

Napisz: kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl

Przyjdź: Studium Języków Obcych, pokój 125 (sektor D, I piętro)

Zadzwoń: (22) 54-35-373 / 509 657 358