Publikacja: | Aktualności / Studium języków obcych /

Startują zapisy do nowych grup kursowych na semestr wiosenny 2018. Oferta skierowana jest do studentów UŁa oraz osób z zewnątrz zainteresowanych podniesieniem poziomu wybranego języka. Zgłoszenia do grup przyjmujemy do 15 marca br.

POPOŁUDNIOWE Z 13 JĘZYKÓW

Jeśli masz wolne popołudnia, skorzystaj z pakietu kursów popołudniowych z zajęciami od godziny 17.00 lub 18.00. W kameralnej grupie pod okiem doświadczonego lektora możesz uczyć się jednego z 13 języków oferowanych na różnych poziomach zaawansowania. Szczegóły oferty popołudniowych oraz harmonogram zajęć znajdziesz TUTAJ.

INTENSYWNY ANGIELSKI

Chcesz szybko podszlifować swój angielski? Sprawdź naszą ofertę kursów miesięcznych i dwumiesięcznych. Jeśli zdecydujesz się na dłuższą naukę angielskiego, polecamy kursy semestralne lub roczne z zajęciami od poniedziałku do piątku w godz.10.30-15.00. Szczegóły TUTAJ. 

SPECJALISTYCZNE

Chcesz doskonalić swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego w zakresie biznesowym lub prawniczym? Proponujemy Ci 30 godzinny kurs prowadzony przez lektorów praktyków. Więcej informacji o kursach specjalistycznych znajdziesz TUTAJ.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO CERTYFIKATÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Renomowane certyfikaty językowe takie jak TOEIC, IELTS, TOLES, WiDaF potwierdzą Twoje kompetencje językowe u pracodawców i poprawią Twoją pozycję na rynku pracy. Skorzystaj z naszej oferty kursów przygotowawczych do certyfikatów, tak, aby Twój sukces był jak największy. Informacje o grupowych kursach przygotowawczych znajdziesz TUTAJ.

E-LEARNINGOWE NA 3 POZIOMACH

Szkoda Ci czasu na dojazd na Uczelnię? Chcesz sam decydować kiedy i gdzie się uczyć języka? Rozwiązaniem dla Ciebie są kursy e-learningowe. Wystarczy wybrać tylko język i poziom. Pełna oferta TUTAJ.

KURSY PRZYGOTOWAWCZE DO PAŃSTWOWEGO EGZAMINU Z J.POLSKIEGO

Twoi znajomi obcokrajowcy potrzebują potwierdzenia znajomości języka polskiego? Poleć im nasze kursy przygotowujące do państwowego egzaminu z j.polskiego jako obcego. TUTAJ znajdziesz potrzebne dla nich informacje.

Uwaga! Dzień Języków – 7 marca, godz.10.00. Dla osób zapisujących się na kursy poczęstunek „Smaki Azji”!

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?

Napisz: kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl

Przyjdź: Studium Języków Obcych, pokój 132 (sektor D, I piętro)

Zadzwoń: (22) 54-35-370 / 509 657 358