Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Konkursy / CKP /

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu "Rising Stars. Prawnicy - liderzy jutra 2015" organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną.

Jesteś prawnikiem? Zostań Rising Star!

Konkurs  ma na celu wyłonienie młodych prawników, którzy swoją wiedzą, przedsiębiorczością oraz postawą społeczną realizują najwyższe standardy świadczenia usług prawnych.

Poza wiekiem (konkurs jest skierowany do osób, które nie ukończyły 35. roku życia w dniu 30 czerwca 2015), znalazły się między innymi kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedza umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową, działalność pro bono lub społeczna, a także sukcesy osobiste i inne osiągnięcia kandydata.

Kapituła Konkursu spośród nadesłanych zgłoszeń dokona wyboru trzydziestu laureatów, którym przyzna tytuł "Rising Star". Uhonorowani zostaną ci, którzy bez kompleksów udzielają się w środowisku prawniczym, potrafią łączyć karierę zawodową z pracą naukową, a także znajdują czas na działalność społeczną. Konkurs przeznaczony jest nie tylko dla prawników pracujących w kancelariach prawniczych, lecz także w firmach i innych organizacjach.

Szczegółowe zasady Konkursu dostępne są w regulaminie.

Zgłoszenia można wysyłać tylko do 30 czerwca 2015 r.

Nie zwlekaj! Wypełnij formularz konkursowy już dziś! 

Kontakt:

Sylwia Szarfenberg
tel. +48 22 530 42 56 
e-mail: sylwia.szarfenberg@infor.pl