Publikacja: | Aktualności / CKP /

Podczas spotkania wykładowcy i eksperci z Coders Lab – szkoły programowania z największym doświadczeniem na rynku – opowiedzą, jak wygląda nauka programowania. Przedstawią także szczegółowy plan kursu „Podstawy programowania dla Front-end developerów” realizowanego na Uczelni Łazarskiego. Będzie to także okazja do rozmowy z absolwentem takiego kursu.

Program spotkania:

  • Rynek pracy IT

Specjaliści opowiedzą, jak kształtuje się rynek pracy IT w Polsce i dlaczego warto próbować swoich sił w zawodzie programisty? Wyjaśnią też, czym zajmuje się programista i jak wygląda jego ścieżka kariery w IT.

  • Prezentacja wykładowcy Coders Lab

Wykładowca przybliży jakimi metodami będą się uczyć uczestnicy kursu, jakie umiejętności zdobędą oraz jak będą mogli je wykorzystać w pracy.

  • Wystąpienie Absolwenta kursu „Podstawy programowania dla Front-end developerów”

Nasz gość opowie o tym, jak zaczęła się jego przygoda z programowaniem, co dał mu kurs oraz jak wyglądało poszukiwanie pierwszej pracy w zawodzie Junior Front-end Developera.

  • Networking

W luźnej atmosferze wykładowcy kursu odpowiedzą na dodatkowe pytania.

Szczegóły organizacyjne:
Data: 21.02.2018 r.
Miejsce: Uczelnia Łazarskiego, ul. Świeradowska 43 w Warszawie, sala numer 8 (sektor A).
Godzina: 17.00.

Wstęp na spotkanie jest wolny, obowiązują jednak zapisy. W celu zapisania się na spotkanie prosimy o przesłanie wiadomości (w treści wpisując imię i nazwisko, a także informację: spotkanie informacyjne „Podstawy programowania dla Front-end developerów”) na adres mailowy: ckp@lazarski.edu.pl. Zapraszamy!

Szczegółowy opis kursu „Podstawy programowania dla Front-end developerów” znajduje się TUTAJ. Jest on adresowany do wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z programowaniem – zarówno do osób zawodowo związanych z IT, które chciałyby nabyć podstawowe umiejętności programistyczne, jak i do absolwentów studiów wyższych, poszukujących alternatywnej dla swojego wykształcenia ścieżki zawodowej czy osób zainteresowanych przebranżowieniem.