Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studium języków obcych /

Po raz kolejny miło nam było się przekonać, że studenci naszej Uczelni dbają o swój rozwój językowy. Liczne odwiedziny naszego stanowiska, rozmowy o skutecznych sposobach uczenia się języków, waszych potrzebach i oczekiwaniach związanych z nauką języków, prośby o zdiagnozowanie poziomu, utwierdziły nas w słuszności organizowania podobnych wydarzeń. Pytaliście o kursy popołudniowe, kursy przygotowujące do certyfikatów międzynarodowych oraz naukę języka w trybie e-learningowym. Interesowały Was wszystkie języki, nawet tak rzadkie jak chiński i arabski.

Jak Studium Języków Obcych 9 marca rozdawało językowe skrzydła? Słów kilka o Dniu Promocji Języków

Dziękujemy wszystkim, którzy zajrzeli do naszego stanowiska. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby na wiosnę "uskrzydlić Was językowo", czyli dodać motywacji i dobrej  energii do nauki. Zajrzyjcie do naszej galerii na facebooku, by przekonać się jak i kogo uskrzydliliśmy. Lajkujcie Waszym zdaniem najzabawniejsze zdjęcia. Ich autorzy otrzymają od nas gadżety Łazarskiego.

Dodatkowej adrenaliny dodawały uczestnikom napoje energetyczne, hojnie rozdawane przez firmę Red Bull. Kulminacyjnym punktem programu był jednak "Show z ogniem", czyli zapierający dech w piersiach pokaz żonglowania ogniem w wykonaniu naszego studenta Anatola. Było naprawdę gorąco. Na szczęście red bull był na wyciągniecie ręki. Wierzymy, iż nowe języki, jak ogień rozpalą Wasze możliwości.

O prawdziwym "uskrzydleniu" mogą mówić zwycięzcy loterii zniżkowej - otrzymali oni 25% zniżki na wybrany przez siebie kurs.

Mamy nadzieję, że zapału do uczenia się języka wystarczy Wam na cały wiosenny semestr i jeszcze dłużej.

Pokaz żonglowania ogniem oraz krótki filmik "Język uskrzydla" możecie obejrzeć tutaj.

RELACJA Z DNIA PROMOCJI JĘZYKÓW 9 MARCA