Publikacja: | Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

W czwartek 15.04 o 19:00 zapraszamy na spotkanie Cafe SJO wszystkie osoby, które chciałby rozpocząć naukę gry na jakimś instrumencie. Pan Jacek Korzeniowski – lektor SJO i utalentowany klawiszowiec oraz gitarzysta – opowie o swoich doświadczeniach muzycznych i poradzi, jak postawić pierwszy krok na muzycznej ścieżce.

Ostatnio mamy więcej czasu. Warto go wykorzystać, żeby w końcu zrealizować odkładane od dawna plany. Może będzie to właśnie nauka gry na jakimś instrumencie? Skorzystajcie z okazji i wypytajcie Jacka Korzeniowskiego od czego zacząć. Czy łatwiej nauczyć się grać na gitarze czy na pianinie? Jaki instrument kupić na początek? Z jakich podręczników lub nut korzystać? Jeśli będziecie mieli trochę szczęścia, może dowiecie się co nieco również zza kulis koncertów zespołów i muzyków takich jak Oddział Zamknięty, Chocolate Spoon, Old Brekaut, Collage i Revolver czy Edyta Bartosiewicz. :)

Spotykamy się w aplikacji MS Teams w zespole Cafe SJO dostępnym pod adresem https://bit.ly/33Nx9a4 w godzinach 19:00-19:30. Będziemy rozmawiać po angielsku.

 

PS Przypominamy, że możecie również sami zgłaszać tematy kawiarenki lub chęć poprowadzenia spotkania. Piszcie na kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl.