Publikacja: | Aktualności / CKP /

Serdecznie zapraszamy na warsztat, podczas którego będziemy dyskutować o toczących się w Unii Europejskiej pracach nad dyrektywą w sprawie wzmocnienia stosowania zasady równości wynagrodzeń.

Gośćmi spotkania będą Adrianna Barska-Szymańska z mBanku oraz Sylwia Gołębiowska z Santander Bank, które opowiedzą o tym, w jaki sposób banki przygotowują się do wdrożenia projektowych zmiany. Dodatkowo, w pierwszej części spotkania Anna Wardecka oraz Marlena Chojecka-Bek z Grupy PZU postarają się odpowiedzieć na pytania dotyczące wyzwań stojących przed organizacjami w związku z wdrożeniem pracy hybrydowej. 

Warsztat odbędzie się w czwartek 17 czerwca 2021 r. o godz. 10.00 – 12.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Link do spotkania znajduje się TUTAJ.

Agenda warsztatu: 

  • Projekt dyrektywy o przejrzystości wynagrodzeń – pigułka wiedzy
  • Przygotowanie organizacji do wdrożenia pracy hybrydowej – dyskusja. Moderatorzy: Anna Wardecka oraz Marlena Chojecka-Bek
  • Adrianna Barska-Szymańska:  Diversity – dlaczego analiza wynagrodzeń pod względem płci, wieku i stażu ma znaczenie
  • Różnorodność i przejrzystość wynagrodzeń – panel dyskusyjny. Moderator: Sylwia Gołębiowska
  • Dyskusja i pytania

Na spotkanie zaprasza Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Klub Compensation & Benefits działający przy Uczelni. Wszystkie informacje o Klubie znajdują się na stronie www.cbhr.pl. Jesteśmy również obecni na LinkedIn.

Zainteresowane tym obszarem osoby zachęcamy także do zapoznania się z programem naszych studiów podyplomowych Compensation & Benefits – aktualnie trwa rekrutacja na V edycję studiów.