Publikacja: | Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Zapraszamy na nietypowe spotkanie Cafe SJO, ponieważ tym razem tematem będziecie Wy i Wasze marzenia. :) Będziemy rozmawiać o tym, jak znaleźć w sobie odwagę, żeby je zrealizować. Kafejkę poprowadzi Victoria Syvachuk w czwartek 25.03 o godz. 19:00.

Studia to bardzo ważny czas. Przygotowujemy się do wykonywania zawodu, podejmujemy pierwsze prace. Co zrobić, żeby konsekwentnie dążyć do wybranego celu? Albo wręcz przeciwnie, jak zmienić wybraną ścieżkę na tę wymarzoną? Victoria, absolwentka UŁa z 2019 roku i nasza lektorka angielskiego, opowie Wam o tym, gdzie sama znalazła wsparcie. Podpowie też, jak znaleźć motywację i odwagę w samym sobie. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcą realizować swoje marzenia. Podzielcie się z nami swoimi wątpliwościami albo poradami, jak dążyć do wymarzonego celu.

Spotykamy się w aplikacji MS Teams w zespole Cafe SJO dostępnym pod adresem https://bit.ly/33Nx9a4 w godzinach 19:00-19:30. Będziemy rozmawiać po angielsku.

PS Przypominamy, że możecie również sami zgłaszać tematy kawiarenki lub chęć poprowadzenia spotkania. Piszcie na kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl.