Publikacja: | CKP / Aktualności / Wydarzenia /

Wykłady otwarte z trzech różnorodnych obszarów, inspirujące spotkania z ekspertami i solidna dawka wiedzy to zapowiedź IV edycji Festiwalu Rozwoju Kariery, czyli dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Wydarzenie odbędzie się już 14 września 2019 r.

Jak co roku Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na dzień otwarty, realizowany w formule wykładów adresowanych nie tylko do przyszłych słuchaczy, ale do wszystkich osób zainteresowanych swoim rozwojem i poszerzeniem horyzontów.

Uczestnicy spotkania będą mogli wysłuchać prezentacji dotyczących obszarów takich jak: prawo, biznes oraz rozwój. Każdy sam może zdecydować, czy chce wziąć udział w całym bloku tematycznym, czy też wybrać najbardziej interesujące warsztaty z poszczególnych dziedzin/bloków tematycznych.

Wszystkie osoby, zainteresowane studiami podyplomowymi na Uczelni Łazarskiego, będą mogły także zapoznać się z programem wybranego kierunku oraz porozmawiać z poszczególnymi wykładowcami. Konsultanci, obecni w Centrum Rekrutacji, opowiedzą o procesie rejestracji na studia i odpowiedzą na wszystkie pytania dodatkowe. Ponadto na uczestników wydarzenia czekać będzie 10% zniżka w czesnym na studia podyplomowe lub programy MBA, do wykorzystania w nadchodzącym roku akademickim.

Festiwal Rozwoju Kariery odbędzie się w sobotę 14 września 2019 r., na terenie Uczelni Łazarskiego przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie, w godzinach 10.00-13.00. Festiwal ma charakter otwarty(wstęp jest bezpłatny), jednak ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: ckp.lazarski.pl/festiwalrozwojukariery/

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.