Publikacja: | Aktualności / Kariera /

Weź udział w kursie e-learningowym Internetowe Rewolucje z Google! Pokaż, że posiadasz praktyczne umiejętności internetowe oraz nie brakuje Ci motywacji do nauki: dwóch podstawowych wymagań w nowoczesnym świecie biznesu.

Internetowe Rewolucje - bezpłatny e-learning z Google!

Weź udział w kursie e-learningowym Internetowe Rewolucje z Google! Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć swoją firmę i karierę. Wyróżnij swoje CV. Pokaż, że posiadasz praktyczne umiejętności internetowe oraz nie brakuje Ci motywacji do nauki: dwóch podstawowych wymagań w nowoczesnym świecie biznesu.

Ucz się czego chcesz i kiedy chcesz: darmowe lekcje pomogą Ci osiągnąć sukces online - od mediów społecznościowych po wyszukiwarki i wiele więcej. Plan nauki jest całkowicie dostosowany do Ciebie. Wystarczy zarejestrować się i przejść do realizacji 23 lekcji marketingu internetowego. Po ich ukończeniu, odpowiesz na pytania i odbierzesz swój certyfikat!

Na bezpłatnym kursie Internetowych Rewolucji poznasz najróżniejsze narzędzia internetowe, od wyszukiwarek po social media i wiele, wiele innych; obejrzysz tutoriale doświadczonych praktyków; zdobędziesz użyteczne wskazówki wprowadzając w życie nowe umiejętności; odkryjesz więcej sposobów na nowe możliwości rozwoju.  

Kurs Internetowych Rewolucji jest dostępny TUTAJ.