Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Za nami długa i ciężka praca w trudniejszych niż zazwyczaj warunkach. Nikt z nas bowiem nie podejrzewał, że cały semestr wiosenny będzie musiał odbywać się online.

Jednak udało się! Lekcje były regularne, przebiegały w czasie rzeczywistym, zawierały ćwiczenia ze wszystkich sprawności, nauczyciele byli w stałym kontakcie z kursantami, systematycznie kontrolowali ich postępy i zachęcali do nauki, a na zakończenie odbył się egzamin online.

Ten proces nie przebiegłby tak sprawnie i gładko, gdyby nie postawa naszych słuchaczy, którzy przykładali się do nauki, starali się poprawiać swoje wyniki, byli zmotywowani i pełni entuzjazmu. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i w tych trudnych miesiącach wykazali się dojrzałością i odpowiedzialnością.

W środę 10.06.2020 wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka polskiego lub angielskiego oraz opinie na temat całorocznej lub semestralnej pracy. Serdecznie gratulujemy sukcesu! Umiejętności językowe są bowiem sukcesem okupionym ciężką pracą, są też cennym bogactwem, o które należy dbać.

Zachęcamy więc do dalszej nauki, a dzięki niej – do doskonalenia siebie. Niech nauka języka polskiego stanie się wielką życiową przygodą, która pozwoli rozwijać talenty, poszerzać świadomość, a co za tym idzie – przyczyni się do realizacji marzeń i aspiracji.

Życzymy wielu sukcesów oraz pięknych wakacji!