Publikacja: | CKP / Aktualności /

21 listopada 2017 r. odbędzie się konferencja „Inwestycje społeczne ZDROWIE+”, której organizatorem jest Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie im. Prof. Jana Nielubowicza. Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego jest partnerem konferencji.

Efektywna organizacja systemu ochrony zdrowia, racjonalna alokacja zasobów, optymalny model finansowania, kierunki optymalizacji – to tylko niektóre wątki planowanych obrad,  składające się na ideę ZDROWIE+, nawiązującą do społecznych programów wprowadzanych w Polsce w ostatnich latach.

Wśród gości, panelistów oraz wykładowców konferencji znajdzie się wielu wybitnych ekspertów w dziedzinie ochrony zdrowia.

Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, poprowadzi sesję zatytułowaną: Inwestycje w zdrowie. Kto inwestuje? Kto i gdzie zyskuje?, w trakcie której przeprowadzi prezentację na temat strategii inwestycji społecznych w zdrowie. Po prezentacji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem ekspertów.  

Piotr Warczyński, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, oraz Marek Wesołowski to eksperci i wykładowcy w programie MBA w Ochronie Zdrowia realizowanym na Uczelni Łazarskiego, którzy wezmą udział w sesji pt.: Narodowa Służba Zdrowia. Ile Państwa w systemie? Najlepszy wariant dla Polski – warto o tym rozmawiać.

Natomiast w sesji zatytułowanej: Zdrowie+ Obszary optymalizacji – praktyczne  rozwiązania, udział weźmie Katarzyna Juszczyńska, kierownik studiów podyplomowych realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego z zakresu badań klinicznych.

Konferencja odbędzie się 21 listopada 2017 r. w Hotelu Marriott Warszawie. Więcej informacji o wydarzeniu oraz pełny harmonogram spotkania znajdują się na stronie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie im. Prof. Jana Nielubowicza.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Potwierdzenia udziału w wydarzeniu należy kierować na adres: konferencja@oilwaw.org.pl do dnia 17 listopada 2017 roku. Liczba miejsc ograniczona, zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.