Publikacja: | CKP / Aktualności /

II edycja konferencji Fashion Economy odbędzie się już 21 listopada 2019 r.

21 listopada 2019 r.  odbędzie się druga edycja konferencji Fashion Economy, organizowanej przez Akademię Biznesu i Prawa Mody będącą częścią Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Partnerem strategicznym wydarzenia jest firma doradcza KPMG. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa, przy ul. Targowej 56 w Warszawie.

Wszystkie zainteresowane tym obszarem osoby zapraszamy już dziś do zarezerwowania sobie czasu w tym dniu. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdzie się już niebawem na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Pierwsza edycja konferencji cieszyła się dużym zainteresowaniem przedstawicieli sektora odzieżowego. Podczas spotkania zaprezentowane zostały główne wnioski z raportu „Rynek mody w Polsce”, opracowanego przez KPMG we współpracy z Uczelnią Łazarskiego. Wydarzeniu towarzyszyły również panele z udziałem ekspertów, dotyczące m.in. zagadnień związanych z nowymi technologiami w branży fashion, przyszłości sektora odzieżowego czy marketingu modowego.