Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / Studenci / Konkursy /

Droga do wymarzonej pracy nie musi być skomplikowana. Można po prostu wziąć udział w "Grasz o staż" i zdobyć jeden z 200 płatnych staży. Właśnie zaczyna się 20. edycja konkursu.

Grasz o staż 2016

"Grasz o staż" jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz "Gazetę Wyborczą". Co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami.
 
Poprzez konkurs, młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych. Oprócz tego na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy. 

Co można zyskać?
 
Dla młodych ludzi wygrana w konkursie jest szansą zdobycia cennych, często pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, które najczęściej stają się przepustką do stałej pracy.
Firmy będące fundatorami praktyk zyskują zaś bardzo dobrych stażystów i pracowników oraz potwierdzają swoją społeczną wrażliwość i odpowiedzialność. Mają również szansę zaprezentowania oferty szerokiej grupie odbiorców w całym kraju.
 
Do kogo jest skierowany?
 
W "Grasz o staż" mogą wziąć udział studenci wszystkich lat studiów oraz  absolwenci do 30. roku życia.

 Jak wziąć udział w konkursie?

  • Wejdź na stronę grasz.pl.
  • Zarejestruj się, wypełniając krótki formularz.
  • Wybierz od 1 do 3 zadań konkursowych.
  • Wypełnij formularz CV i wraz z rozwiązanym zadaniem prześlij do 13 kwietnia, do godziny 23.59.
  • Kandydaci, którzy najlepiej rozwiążą zadania, zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne.