Publikacja: | Dział praktyk i karier / Aktualności / Absolwenci /

Z przyjemnością informujemy, że już 24 października 2017 r. Dział Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego organizuje XIV edycję Giełdy Pracodawców.

Giełda Pracodawców to wydarzenie organizowane przez Dział Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego, w którym corocznie bierze udział kilkadziesiąt firm. W roku będziemy gościć 36 pracodawców, którzy zaprezentują studentom Wydziału Ekonomii i Zarządzania, Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Medycznego oferty pracy i praktyk w swoich organizacjach.

Lista tegorocznych wystawców przedstawia się następująco: LISTA WYSTAWCÓW

Głównym celem Giełdy Pracodawców jest promocja aktywnych postaw na rynku pracy oraz ułatwienie naszym studentom i absolwentom nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami poszczególnych instytucji.

Odwiedzając targi, macie możliwość zapoznania się z ofertami przygotowanymi przez pracodawców oraz złożenie dokumentów aplikacyjnych, a także uzyskanie cennych rad dotyczących przebiegu rekrutacji. Uczestnictwo w Giełdzie Pracodawców to okazja do poczynienia pierwszych kroków na rynku pracy oraz szansa na świadomy wybór dalszej ścieżki zawodowej.

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziecie mogli również uzyskać porady doradcy zawodowego lub zapisać się na indywidualne konsultacje, a także dowiedzieć się więcej o pracy w strukturach Unii Europejskiej.

Pamiętajcie, zabierzcie ze sobą swoje CV!

Widzimy się już 24 października 2017 r. od 9:30 w holu na parterze uczelni.

Dział Praktyk i Karier
pok. 261, II piętro, sektor F
kariera@lazarski.edu.pl
22 54 35 382