Publikacja: | Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Zapraszamy Was serdecznie na fascynującą podróż do kolorowego świata kultury gruzińskiej podczas Georgian Culture Day na Uczelni Łazarskiego! To ekscytujące wydarzenie, współorganizowane przez Uczelnię Łazarskiego i finansowane przez Young European Ambassadors, zapowiada się jako niezwykłe i niezapomniane doświadczenie.

Data: 6 czerwca

Czas: 15:00 - 18:00

Lokalizacja: Uczelnia Łazarskiego, sala 38C

Georgian Culture Day jest dla naszej społeczności uniwersyteckiej okazją do wspólnego świętowania różnorodności i wspierania wymiany kulturalnej. Dołączcie do nas, aby poznać bogate dziedzictwo Gruzji poprzez angażujące zajęcia, dyskusje i degustację kaukaskich przysmaków. Oto przedsmak tego, co na Was czeka: 


1. godzina: kultura gruzińska, quiz i prezenty dla publiczności

Wyruszcie na wciągające doświadczenie, w którym poznacie fascynujące tradycje, zwyczaje i sztukę, które definiują Gruzję. Weźcie udział w interaktywnym quizie, który sprawdzi Waszą wiedzę na temat kultury gruzińskiej i zyskajcie szansę na wygranie miłych upominków. 

2. Godzina: dyskusja panelowa: Relacje Gruzja - UE

Weźcie udział we wnikliwym dialogu na temat relacji między Gruzją a Unią Europejską. Odkryjcie wspólne zainteresowania, współpracę i perspektywy na przyszłość, które kształtują ten ważny sojusz. Zdobądźcie cenne spostrzeżenia od szanowanych panelistów i zabierzcie głos w dyskusji. 

3. godzina: wyjątkowa degustacja – gruzińskie jedzenie i napoje

Posmakujcie autentycznej kuchni gruzińskiej. Poczujcie ciepło gruzińskiej gościnności i delektujcie się smakami przepysznych potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję.

To wydarzenie jest otwarte dla wszystkich Studentów, Wykładowców i Pracowników Uczelni Łazarskiego, którzy są zainteresowani poznawaniem różnych kultur. Wstęp jest BEZPŁATNY! Aby zapewnić sobie miejsce na Dniu Kultury Gruzińskiej, zarejestrujcie się, korzystając z poniższego linku: Registration Link

Organizatorem wydarzenia jest Zurab Shatirishvili, Young European Ambassador i jego szanowni współpracownicy. Dziękujemy  również Young European Ambassadors za ich hojność, wspieranie dialogu i zrozumienia między Europą a Gruzją. 

Koniecznie zarezerwujcie sobie termin i przyjdźcie poznawać z nami urzekający świat gruzińskiej kultury. Celebrujmy piękno różnorodności i wzmacniajmy więzi w naszej uniwersyteckiej społeczności.

Liczymy na Państwa obecność na Georgian Culture Day.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.