Publikacja: | Aktualności / CKP /

Rynek gier wideo rozwija się w Polsce oraz na świecie w imponującym tempie, a pod względem wartości przekracza już przemysł muzyczny i filmowy.

Odpowiadając na potrzeby branży Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego organizuje specjalistyczne szkolenie, skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych prawnymi i biznesowymi aspektami tego sektora.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu specyfiki gier wideo, kwestii biznesowych, obecnych trendów, jak i nadchodzących wyzwań prawnych.

W toku szkolenia zostaną poruszone m.in. tematy takie jak: charakterystyka rynku i ogólne założenia prawno-biznesowe, aspekty prawne w tworzeniu i wydawaniu gier wideo, prawa konsumenta, real-life objects w grach wideo, kwestie związane z RODO czy zagadnienia regulacji prawnych dotyczących modeli sprzedażowych oraz wirtualnych walut. Szczegółowy program szkolenia znajduje się TUTAJ.

Szkolenie poprowadzą Rafał Kłoczko, prawnik, Chief Counsel, Business, IP & Privacy w CD PROJEKT RED, twórcy serii gier Wiedźmin oraz Mikołaj Skowronek, prawnik, Intellectual Property Counsel w CD Projekt RED.

Szkolenie odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2019 r. (w godzinach 9.00-16.00) na Uczelni Łazarskiego. Koszt uczestnictwa to 650 zł brutto. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.