Publikacja: | Aktualności / Wydział Ekonomii i Zarządzania /

5 czerwca 2019 roku w Przestrzeni from Facebook odbyła się, organizowana po raz siódmy przez Uczelnię Łazarskiego, finałowa gala Przedsiębiorczości 3.0.

Przedsiębiorczość 3.0 to przedmiot akademicki, na którym uczymy studentów jak się robi startupy. Twórcami przedmiotu są Dr Anita Zarzycka i Jarosław Kosyra.

Studenci realizują swoje pomysły na bazie szablonu modelu biznesowego. Co roku przedmiot kończy się galą finałową, gdzie najlepsze zespoły mają szansę zaprezentowania się przed inwestorami.

W tym roku wystąpiło aż 12 zespołów. Większość z nich zaprezentowała swoje pomysły wraz z MVP (Minimum Viable Product), na co w tym roku kładziono szczególną uwagę.

Finałową rundę pytań czterem najlepszym zespołom zadawało jury w składzie:

  • Mieczysław Błoński – Uczelnia Łazarskiego
  • Katarzyna Kołakowska – Youth Business Poland
  • Patrycja Donaburska – Fulbright Polska
  • Piotr Biederek – Aria S.A.
  • Mariusz Bąberski – Eduekspert Sp. Z o.o.

 

Wygrał zespół Cheerio w składzie: Luba Astapovich i Egor Dreko z projektem ręcznie malowanych ubrań. Ich profil na Instagramie można znaleźć pod linkiem: https://www.instagram.com/cheeriopl/

Zwycięzcy, oprócz nagród rzeczowych w postaci książek i gadżetów, otrzymali 6-cio miesięczne wsparcie w programie monitoringowym Youth Business Poland.

Partner główny gali był: Youth Business Poland
Partner wspierający: Fulbright Polska
Fundatorzy nagród: Instytut Badań Nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym,
ARIA S.A., Tomasz Szczęsny.