Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Działalność społeczna /

Dzięki wsparciu Fundacji 11 zdolnych uczniów Zespołu Szkół w Mszczonowie weźmie udział w ostatnim etapie Olimpiady Wiedzy o Bankach.

Fundacja Uczelni Łazarskiego dla uczniów z Mszczonowa

10 marca w siedzibie Zespołu Szkół w Mszczonowie odbyło się uroczyste przekazanie środków przez Fundację Uczelni Łazarskiego.
Ufundowany czek na kwotę 1900 zł zostanie przeznaczony na wyjazd 11 uczniów Zespołu Szkół na eliminacje centralne III Olimpiady Wiedzy o Bankach, które odbędą się w Gnieźnie w dniach 13-15 marca 2015 r.
Uczniowie z sukcesem przeszli dwa poprzednie etapy konkursu: eliminacje szkolne i okręgowe. W Gnieźnie będą mieli szansę powalczyć o finalne zwycięstwo.
W wydarzeniu udział wzięli uczniowie, Dyrektor Szkoły - Pani Marianna Sosińska oraz Pani Agnieszka Kaczyńska - opiekun Olimpiady w Zespole Szkół w Mszczonowie.
Fundację Uczelni Łazarskiego reprezentowała Pani Ewelina Milan, a Uczelnię Łazarskiego Pan dr Paweł Olszewski.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za jak najlepsze wyniki w finałach.

Fundacja Uczelni Łazarskiego od 2010 roku ułatwia dostęp do studiów wyższych młodym i zdolnym osobom. Wyróżnia w ten sposób rozwijających swoje pasje młodych ludzi, którzy mają wielki głód wiedzy,a którym brak środków finansowych utrudnia im dobrą edukację.