Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

2 czerwca byliśmy na prezentacji najlepszych projektów w konkursie na najlepszą prezentację w języku angielskim. Siedmiu finalistów (siedmiu wspaniałych!) przedstawiło swoje projekty i starało się przekonać jury do swojego sposobu prezentowania.

Widownia nie miała wątpliwości, że wszystkie projekty były rewelacyjne! Uczestnicy przedstawili ich aż siedem: „Aquafly” czyli dystrybutory czystej wody pitnej, „Roomstaurant” czyli restauracja dla amatorów dobrego jedzenia i prywatności, „Sit Your Pet” czyli oferta dla właścicieli kochanych zwierzaków, którzy nie zawsze mają dla nich wystarczająco dużo czasu, „Green Hostel” czyli hotel dla roślin na czas naszych wakacyjnych wyjazdów, „Valhalla” czyli old-schoolowa cyber gaming kafejka z nowoczesnym podejściem do graczy, oraz „Quasars” czyli eksperci outsourcingu do tworzenia zawartości w szeroko pojętym gamingu (side questy, wciągająca narracja i fabuła, dodatkowe DLC i ogólnie tworzenie miodności w grach!)

Nie było łatwo wybrać najlepsze z najlepszych, gdyż wszystko wyglądało naprawdę znakomicie! Po długim namyśle jury przyznało pierwsze miejsce „Sit Your Pet” (Zofia Zubiel), oraz dwa drugie miejsca ex equo dla: „Aquafly” (Marina Zapahanskaya) i „Quasars” (zespół: Dominika Baranowska, Iwona Łyś, Kacper Majewski i Oleksy Kryviak).

 

Wszyscy jesteśmy przekonani, że projekty mają realną szansę na sukces i pomyślną realizację. Świat należy do was, drodzy finaliści, więc... do boju! Trzymamy z was kciuki!