Publikacja: | CKP /

Zapraszamy na II edycję "Festiwalu rozwoju kariery". Spędź z nami sobotnie przedpołudnie! Weź udział w inspirujących spotkaniach z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni i zaplanuj swój sukces!

Prawo, biznes, rozwój potencjału – które wykłady wybierasz? Możesz uczestniczyć w całym bloku tematycznym lub wybrać najbardziej interesujące dla siebie prelekcje z poszczególnych dziedzin i dowolnie je ze sobą zestawić.

„Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem swojej kariery na nasze wykłady otwarte, które mogą być nie tylko źródłem wiedzy, ale też ciekawą inspiracją do zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji w wybranym obszarze oraz projektowania swojej indywidualnej ścieżki rozwoju” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Festiwal rozwoju kariery odbędzie się w sobotę 9 września 2017 r., na terenie Uczelni Łazarskiego przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie, w godzinach 10.00-14.00.

Wydarzenie ma charakter otwarty (wstęp jest bezpłatny), jednak ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego TUTAJ.

Na uczestników Festiwalu czekają pamiątkowe dyplomy, a także atrakcyjna zniżka na studia podyplomowe z oferty Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Zainteresowani będą mogli również dowiedzieć się więcej o kierunkach studiów podyplomowych oraz prestiżowych programach MBA realizowanych na Uczelni Łazarskiego.

Więcej informacji oraz formularz zapisów dostępne są na stronie: ckp.lazarski.pl/festiwalrozwojukariery/