Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Centrum prasowe /

Ewelina Milan, wykładowca Uczelni Łazarskiego, udzieliła wywiadu dla portalu NaTablicy.pl o tym, jak najlepiej przygotować się do tegorocznej matury z WOS-u i dlaczego warto pojawić się na Akademii Europejskiej Dariusza Rosatiego.

Ewelina  Milan

W wywiadzie odpowiedziała na pytania m.in. o to, jak najlepiej wykorzystać ostatnie dni przed maturą i jak przygotować się do egzaminu ustnego WOS-u. Zachęciła także do skorzystania ze wsparcia, które oferuje nasza uczelnia:

 "Obecnie Uczelnia Łazarskiego wspiera maturzystów, organizując już po raz dziewiąty Akademię Europejską Dariusza Rosatiego. Weekendowe spotkania, składające się z wykładu wprowadzającego i części warsztatowej, od wielu lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Bez wątpienia jest to sprawdzony sposób na dobrą, szybką i poprowadzoną w niecodziennej atmosferze powtórkę przed maturą, a także szansa na poznanie ciekawych ludzi świata polityki i mediów. Na przykład gościem ostatniego spotkania był Aleksander Kwaśniewski. Przed nami jeszcze dwa spotkania 11 i 25 kwietnia. W ostatnią sobotę miesiąca, 25 kwietnia, zapraszamy także na Dni Otwarte, które odbędą się na naszej uczelni. Natomiast w tygodniu przygotowaliśmy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zajęcia tematyczne, które mają pomóc im uporządkować wiedzę z całego działu prawa oraz podstaw ekonomii, jak np. obywatel w postępowaniu cywilnym, obywatel w postępowaniu karnym czy pieniądz i jego funkcje."  

 Zapraszamy do lektury całego wywiadu!