Publikacja: | Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Podróże i języki idą ze sobą w parze. Marzysz o dalekich i bliskich wyprawach, o poznawaniu świata? Tylko dzięki znajomości języka możesz w pełni wszystko chłonąć w danym kraju. Już tej jesieni postaw na naukę i nie zmarnuj czasu, żeby w kolejne wakacje wybrać się w podróż życia! Studium Języków Obcych zaprasza 16 października 2019 r. na Dzień Języków „Z językami dookoła świata”.

Na ten dzień przygotowaliśmy szczegółową ofertę kursową oraz wiele atrakcji. Zaprosimy Was do wspólnej zabawy z mapą Waszych wakacyjnych destynacji. Podchodźcie śmiało do naszego stoiska i zaznaczajcie miejsca, które odwiedziliście z kilkoma słowami komentarza, np.: Norwegia – zdecydowanie polecam.

Przygotowaliśmy dla Was także quizy językowe oraz konkurs „Poznaj po jednym zdjęciu, co to za kraj”. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – kolorowe gadżety podróżnicze, które nie tylko cieszą oko, lecz także są bardzo przydatne m.in. w podróży. 

Wy też uważacie, że zwerbalizowane marzenia się spełniają? Jeśli tak, to dołączcie do organizowanego po raz pierwszy w Łazarskim happeningu „Uwolnij marzenia o podróżach”. Napiszcie na naszych kolorowych balonach, dokąd chcielibyście się wybrać i zawieście je na dziedzińcu wokół skweru. Pokażmy wszystkim, że studenci Łazarskiego potrafią marzyć i są pełni pasji! 

16 października będziemy mieli również okazję zdiagnozować swój poziom znajomości języka. Przy okazji poczęstujemy Was europejskimi słodyczami. :) 

Zapraszamy do zapisów na kursy i wspólnej zabawy. Trudno nas będzie nie zauważyć – będziemy na parterze przy szatni głównej. Czekamy na Was w godzinach 10:00 -13:30. 

PS To nie koniec niespodzianek związanych z Dniem Języków. Czekają na Was jeszcze imprezy towarzyszące – wizyty lektorów w zaprzyjaźnionych grupach językowych, którzy opowiedzą o swoich podróżach do wybranych państw. Szczegóły wkrótce. :)