Publikacja: | Aktualności / CKP /

Miniony Festiwal Rozwoju Kariery on-line to wyjątkowe wydarzenie w życiu Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Wykłady i spotkania z udziałem kierowników i wykładowców topowych kierunków podyplomowych cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród tegorocznych słuchaczy, jak i osób spoza grona akademickiego.

„O to nam chodziło. Z wiedzą, energią i doświadczeniem naszych znamienitych ekspertów wychodzimy poza mury uczelni” – podsumowuje dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Festiwal Rozwoju Kariery on-line odbył się w dniach 14-16 września 2021 roku, a premiery wykładów miały miejsce codziennie na stronie Festiwalu o godzinie 18.00 i 19.00. Przez trzy dni kierownicy i wykładowcy poszczególnych studiów podyplomowych poruszali różne tematy. Za nami więc duża dawka inspiracji, wiedzy i energii.

Pierwszego dnia Festiwalu rozmawiano o rozwoju zawodowym w przestrzeni wirtualnej i przyszłości branży marketingu internetowego. Zastanawiano się również nad niezwykłą rolą audytora wewnętrznego i kontrolą wszystkich procesów zachodzących w firmie.

Drugi dzień Festiwalu rozpoczęto od spotkania na żywo z udziałem wykładowczyń studiów podyplomowych Neuro-przywództwo, które rozmawiały o dopaminie, nawykach i oczywiście neuro-nauce, która może być bardzo pomocna w życiu codziennym. Tego samego dnia zaprezentowano webinarium, podczas którego debatowano o tym, czy whistleblowing to raportowanie o nieprawidłowościach czy też specyficzna forma donosicielstwa lub szpiegostwa.

Festiwal zamknęły dwa spotkania – w rozmowie na żywo dyskutowano o oddychaniu, medytacji i pracy z ciałem, czyli praktykach w zarządzaniu własną energią, aby następnie zaprosić uczestników Festiwalu do eksperckiej debaty o budowaniu kompetencji przyszłości w nowej rzeczywistości budowlanej i kształceniu specjalistów w zupełnie nowym zawodzie.

„Jako nowoczesna jednostka uczelniana pomagamy zdobyć lub rozwinąć kompetencje zawodowe i managerskie, specjalistyczną wiedzę oraz profesjonalne umiejętności i kwalifikacje. Słuchacze naszych studiów podyplomowych oraz programów MBA mogą liczyć na naszą pomoc i kompleksowe doradztwo na różnych etapach rozwoju zawodowego. Ale nie tylko oni są w centrum naszych zainteresowań. Realizowany z dużym powodzeniem Festiwal Rozwoju Kariery już od kilku lat otwiera się na wszystkich, dla których rozwój osobisty i chęć poszerzenia horyzontów są po prostu ważne”   komentuje dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Uczestnicząc w wydarzeniu i wypełniając specjalną ankietę można było uzyskać 10% zniżki na całą ofertę studiów podyplomowych i programów MBA realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w roku akademickim 2021/2022.

Premiery poszczególnych wykładów i webinariów są wciąż dostępne na stronie Festiwalu Rozwoju Kariery on-line.