Publikacja: | Aktualności / Wydział Prawa i Administracji /

22 czerwca 2021 roku dr Mateusz Dróżdż – wykładowca Uczelni Łazarskiego objął stanowisko prezesa zarządu klubu Widzew Łódź S.A.

Widzew to klub piłkarski z siedzibą w Łodzi kontynuujący tradycje sportowe założonego w 1910 roku TMRF Widzew.

Jak mówi dr Dróżdż – Funkcjonowanie klubu sportowego wymaga współpracy wielu specjalistów, a moim zadaniem jako prezesa będzie późniejsze ich rozliczenie z powierzonych zadań. Jestem aktywnym człowiekiem i zawsze staram się podpowiadać pewne rozwiązania, czy też pytam o przyczyny takich, a nie innych decyzji. Jednak cenię sobie pozostawienie swobody działania współpracownikom w aspektach, w których są kompetentni. Muszę przyznać, że bywam trudną osobą, bo jestem wymagający, ale wymagam nie tylko od innych, ale też od siebie.

Dr Dróżdż może pochwalić się nie tylko dorobkiem naukowym, ale także rozwojem kariery właśnie w sporcie. Obecnie pełni funkcję arbitra Piłkarskiego Sądu Polubownego Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jako wykładowca jest opiekunem nowej specjalności Administrowanie nieruchomościami i obiektami sportowymi na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji UŁa.

Trzymamy kciuki za nowe wyzwania i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną:

rekrutacja.lazarski.pl/oferta/studia-polskojezyczne/studia-i-stopnia/administrowanie-nieruchomosciami-i-obiektami-sportowymi/