Publikacja: | Centrum logistyki i innowacji / Aktualności / Strona główna / Wydział Ekonomii i Zarządzania /

Podczas ostatniej Gali Logistyki została podsumowana 18. edycja konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji. Wśród członków Kapituły Konkursu znalazła się dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, profesor Uczelni Łazarskiego, dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji w Uczelni Łazarskiego.

Konkurs cieszył się w tym roku wyjątkowo dużym zainteresowaniem, zaś Kapituła przyznała siedem wyróżnień i trzy nagrody główne. Różnorodność specjalistów, którzy oceniali zgłoszone do konkursu projekty, pozwoliła na wyłonienie najbardziej wartościowych projektów rynkowych w logistyce, transporcie i produkcji. Kapituła postanowiła przyznać: trzy równorzędne nagrody główne i cztery wyróżnienia.

Podczas Gali  ogłoszono zdobywców "Logistycznych Oscarów", czyli trzech najlepszych firm w wynikach tegorocznego badania Operator Logistyczny Roku. Program ten jest szczególną  inicjatywą - w specjalnym badaniu sprawdzany jest poziom satysfakcji klientów firm logistycznych. Badanie jest przeprowadzane nieprzerwanie od 2002 roku i zyskało ogromną renomę w branży.

Nagrody Lider Logistyki programu Operator Logistyczny Roku przyznawane są z kolei za przywództwo w poszczególnych segmentach rynku bądź cechach obsługi. Laureatami tego wyróżnienia są firmy, które osiągnęły doskonałość w ramach swojej wyspecjalizowanej działalności bądź też w danym roku w sposób znaczący rozwinęły jeden z segmentów oferowanych przez siebie usług logistycznych. 

Podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji nagradzano też laureatów konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji oraz badania  Supply Chain Designer. 

Więcej o Konkursie: galalogistyki.pl

Kapituła Konkursu: produktinnowacyjny.pl/kapitula