Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Absolwenci / CKP /

Wypełnij deklarację i dołącz do nas! Wspólnie z Tobą możemy więcej. Zapraszamy!

Dołącz do Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego

Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego jest aktywną jednostką uczelni wyróżniającą się wśród tego typu organizacji na rynku mazowieckim. Klub działa na rzecz absolwentów i razem z absolwentami. Jest organizatorem spotkań networkingowych, których celem jest nawiązanie kontaktów biznesowych i wzmocnienie więzi między absolwentami, a także absolwentów z uczelnią. 

Organizujemy wydarzenia z cyklu "Spotkania z Absolwentem Sukcesu", na których rozwiniesz własne kompetencje zawodowe. Co roku odbywa się zjazd absolwentów - "Dzień Networkingu", podczas którego absolwenci mają możliwość wymiany doświadczeń zawodowych, a także bezpośredniego kontaktu z kolegami i koleżankami ze studiów.

Klub reprezentuje Rada Klubu Absolwentów, składająca się z 11 osób wybranych przez absolwentów na cztery lata.

Członkowie Klubu otrzymują Kartę Klubu Absolwenta, która umożliwia im korzystanie ze zniżek na różne usługi i produkty. Klub daje również możliwość korzystania z zasobów biblioteki i wypożyczalni uczelni. Członkowie mogą także korzystać z 25% zniżki na studia podyplomowe oraz 20% zniżki na MBA oraz kursy językowe prowadzone przez naszą uczelnię.

Klub prowadzi akcje prospołeczne dla środowiska Warszawy i okolic - "Wypełnij PIT", "Dzień Prawa", "Dzień Zdrowia". Wszystkie akcje są wspierane przez absolwentów Uczelni Łazarskiego, którzy włączają się w działania jako eksperci, dzieląc się swoją wiedzą merytoryczną lub służą pomocą organizacyjną.

Wypełnij deklarację i dołącz do nas!

Obserwuj Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego na Facebooku!

Zapraszamy