Publikacja: | Aktualności /

Już 17 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie startuje najradośniejszy bieg na świecie – The Color Run! Uczelnia Łazarskiego jest Partnerem wydarzenia. Dołącz do naszej drużyny albo odwiedź naszą pomarańczową Strefę Chilloutu. Na hasło LAZARSKI możecie kupić bilety z 15-proc. zniżką!

Na zakończenie jubileuszowego, bo 25 roku akademickiego na Uczelni Łazarskiego, zapraszamy Wszystkich do wspólnej zabawy na błoniach Stadionu Narodowego. To tam 17 czerwca wystartuje najbardziej kolorowy bieg na świecie. Będziemy obecni jako Drużyna Łazarskiego i jako Partner biegu. Szczególnie serdecznie zapraszamy naszych Studentów i Pracowników wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Spokojnie, nie trzeba być sportowcem – ten bieg to przede wszystkim zabawa. A do tego można zrobić coś dobrego – organizatorzy co roku wspierają akcje i fundacje charytatywne. W tym roku zbieramy plastikowe korki dla niepełnosprawnego Michała. Więcej szczegółów na stronie The Color Run.

Jak piszą organizatorzy: „The Color Run™, to 5 najszczęśliwszych, najbardziej pozytywnych oraz kolorowych kilometrów na świecie! Nieważne, czy je przebiegniesz czy przejdziesz. Nieważne czy będziesz pierwszy czy ostatni. Najważniejsze, abyś świetnie się bawił i przeżył te radosne chwile z innymi!” A na każdego już na wstępie czeka medal.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie The Color Run.