Publikacja: | CKP / Aktualności /

Zapraszamy do udziału w pierwszym w tym sezonie warsztacie Klubu Compensation & Benefits „Dokąd zmierza rynek pracownika – fluktuacja, podwyżki i kierunki zmian w systemach wynagrodzeń w przemyśle”.

Gośćmi spotkania, które odbędzie się w czwartek 23 września 2021 r. o godz. 10.00 – 12.00 będą Dorota Bodek i Krzysztof Bujak z manaHR.  

Link do bezpłatnego warsztatu znajduje się TUTAJ

Automatyzacja, robotyzacja, cyfryzacja zmieniają obraz polskich przedsiębiorstw. Gospodarka rozwija się bardzo szybko. Pracowników poszukują wszystkie firmy produkcyjne. Jak wygrać na tym konkurencyjnym rynku? Jak pozyskać i utrzymać pracowników? Jak skutecznie ich motywować do realizacji celów firmowych? O tym będziemy rozmawiać  w pierwszej części spotkania.

W drugiej części warsztatu zaprezentujemy najnowszą publikację Klubu Compensation & Benefits: „Nowa rzeczywistość - jak zmieniają się organizacje i oczekiwania pracowników” (https://www.profinfo.pl/sklep/nowa-rzeczywistosc-jak-zmieniaja-sie-organizacje-i-oczekiwania-pracownikow,154513.html). Podzielimy się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat zmian, jakie zachodzą w organizacjach w wyniku pandemii.

Na spotkanie zaprasza Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Klub Compensation & Benefits działający przy Uczelni. Wszystkie informacje o Klubie znajdują się na stronie www.cbhr.pl.

Zainteresowane tym obszarem osoby zachęcamy także do zapoznania się z programem naszych studiów podyplomowych Compensation & Benefits. Aktualnie trwa rekrutacja na IV edycję.