Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studenci / Konkursy /

Właśnie ruszyła rekrutacja do ogólnopolskiego konkursu "TEAM EUROPE GOES OXFORD" organizowanego przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej, redakcję EurActiv.pl i Centra Dokumentacji Europejskiej.

Debatuj o Europie i wygraj wyjazd do Brukseli!

W ośmiu miastach Polski odbędą się debaty oksfordzkie, podczas których studenci będą dyskutować na najistotniejsze dla Europejczyków tematy. Zwycięzcy każdej z nich pojadą w nagrodę na wizytę studyjną do Brukseli.
Debatować będą trzyosobowe grupy studentów. Przydzieleni do grup eksperci Team Europe będą pełnić nadzór merytoryczny nad argumentacją grupy oraz wezmą udział w samej debacie.


"Team Europe goes Oxford" to cykl debat oksfordzkich organizowanych przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie.

Debaty odbędą się na przestrzeni kwietnia i maja 2015 w ośmiu polskich miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Olsztynie, Słupsku, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu.

Zbierz swój trzyosobowy zespół studencki i zgłoś się do konkursu! Masz szansę zwiększyć swoją wiedzę o UE, popracować nad umiejętnościami retorycznymi i współpracować z jednym z czołowych ekspertów ds. europejskich w Polsce (Team Europe). Dodatkowo, wszyscy zainteresowani uczestnicy Konkursu otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

Termin składania zgłoszeń upływa 23 marca 2015 r. o godz. 15.00.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Euroactiv.pl


Zgłoszenia, a także wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować do Kingi Jaromin, koordynatorki "Team Europe goes Oxford": teameurope@euractiv.pl, tel.: 22 658 19 81.