Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Studium języków obcych / Wydział Prawa i Administracji / Wydział Medyczny / Wydział Ekonomii i Zarządzania /

Kurs prowadzony przez Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego adresowany jest do młodzieży i osób dorosłych z Ukrainy szukających w Polsce schronienia przed wojną.

Kurs realizowany jest metodą komunikacyjną i ma na celu nauczenie słuchaczy posługiwania się językiem polskim w typowych sytuacjach życia codziennego. Po zrealizowaniu kursu słuchacz będzie potrafił zapytać o drogę, zrobić zakupy w sklepie, zamówić taksówkę, pogotowie, stolik czy pizzę przez telefon, opowiedzieć lekarzowi o swoich problemach, załatwić potrzebne sprawy w urzędzie czy banku. Umiejętności słuchaczy będą monitorowane przez doświadczonych nauczycieli akademickich, co pozwoli na ewentualną modyfikację programu i jego dostosowywanie do potrzeb uczestników.

Dla dzieci, które będą towarzyszyć rodzicom oferujemy opiekę na czas kursu. Prosimy o zgłaszanie potrzeb przy zapisie!

Zajęcia będą odbywać się na Uczelni Łazarskiego, ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa w dniach 8 marca – 28 kwietnia.
Kurs obejmuje 30 godzin - 15 spotkań po 2 godziny dydaktyczne. Spotkania w każdy wtorek i czwartek w godzinach 17.00-18.30.
Na pierwsze zajęcia zapraszamy 8 marca o godzinie 17.00 do sali nr 24.

ZAPIS SĄ WSTRZYMANE Z POWODU WYCZERPANIA LIMITU MIEJSC.

Kurs jest BEZPŁATNY dla uchodźców z Ukrainy!

Więcej informacji o wsparciu dla uchodźców z Ukrainy znajdą Państwo na naszej stronie:
https://ukraina.lazarski.pl/