Publikacja: | CKP / Aktualności /

Wirtualne spotkanie poprowadzi Izabela Kluzek-Kot, kierownik studiów Studium coachingu, realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Jakie zadania stoją przed coachem? Coach towarzyszy swoim klientom w realizowaniu celów zawodowych i osobistych. Pomaga im zrozumieć aktualną rzeczywistość, stwarza przestrzeń do przyglądania się jej z różnych perspektyw. W kolejnym kroku coach wspiera klientów w poszukiwaniu nowych opcji działania.

Coach ma do dyspozycji wiele narzędzi i technik: może zadawać pogłębione pytania i odzwierciedlać to, co jego zdaniem może mieć znaczenie. W swojej pracy stosuje narzędzia jak np. koło życia, analiza pola sił, gry i karty coachingowe czy kapelusze de Bono.

Narzędzia coachingowe cieszą się coraz większą popularnością, bo świetnie sprawdzają się w sytuacji dużej niepewności wywołanej koronawirusem. Warto jednak podkreślić, że NIE są one odpowiedzią na pytania, ale pomagają odnaleźć rozwiązania adekwatne do sytuacji, w jakich się znajdujemy.

Trzy skuteczne narzędzia coachingowe w pracy własnej i z zespołem to webinar, dzięki któremu zyskasz praktyczną wiedzę. Podczas szkolenia poznasz narzędzia coachingowe, które możesz stosować w pracy, aby zwiększyć efektywność oraz lepiej się poruszać w świecie dynamicznych zmian i kryzysu wywołanego epidemią.

Spotkanie poprowadzi Izabela Kluzek-Kot, Certyfikowany – Coach ICF, ekspert z zakresu transformacji kultury organizacyjnej, kierownik studiów podyplomowych Studium coachingu w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Webinar odbędzie się 9 września 2020 r. o godzinie 10.00. Zapisać można się na stronie wydarzenia.

Szkolenie organizowane jest we współpracy z Wolters Kluwer Polska.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Wszystkich zainteresowanych tym obszarem tematycznym, zachęcamy też do zapoznania się z programem studiów podyplomowych Studium coachingu. W nadchodzącym roku akademickim program ten realizujemy także w 100% zdalnie.