Publikacja: | Strona główna / Aktualności / CKP /

Ostatnie miesiące okazały się czasem trudnym i pełnym nieznanych dotąd emocji. W naszym życiu pojawił się dodatkowy niepokój związany m.in. z pandemią i obawą o zdrowie swoje oraz najbliższych, a także stres dotyczący pracy czy funkcjonowania biznesu w nowych realiach. Jak poradzić sobie w sytuacji niepewności podpowiedzą eksperci Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego podczas webinaru, który odbędzie się 25 czerwca 2020 r.

Wirtualne spotkanie poprowadzą wykładowcy studiów podyplomowych Neuro-przywództwo: dr Ewa Hartman (kierownik studiów, certyfikowana trenerka m.in. metod Points of You™ oraz HeartMath™), Anna Urbańska (Master Trener Structogramu, znajduje się w gronie nielicznych neurocoachów na świecie) oraz Piotr Cieszewski (doświadczony menedżer, a także trener i mówca specjalizujący się m.in. w obszarze przywództwa, zdobywca Mount Everest).

Z wykładu będzie można dowiedzieć się m.in.:

  • Jak niepewność wpływa na mózg?
  • Co w czasach niepewności dzieje się z zaangażowaniem?
  • Czy nadal wysokie standardy zachowania mają znaczenie?
  • Co zrobić by być liderem dla siebie i innych?

Webinar odbędzie się 25 czerwca 2020 r. (czwartek) o godzinie 15:00. Link do spotkania znajduje się TUTAJ.

Wykład jest bezpłatny, a spotkanie ma charakter otwarty (nie wymaga rejestracji) i adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych swoim rozwojem.

Więcej o wykładowcach:

dr Ewa Hartman – certyfikowana trenerka metody Points of You™ oraz certyfikowana trenerka metody HeartMath™. Doktor Szkoły Biznesu Bournemouth University (Wielka Brytania). Prowadzi liczne szkolenia, wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii). Jest członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela). Laureatka Plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu - Firma Godna Zaufania. Kieruje studiami podyplomowymi Neuro-przywództwo na Uczelni Łazarskiego. Pracowała między innymi z: Google, EY, DHL, Veolia, HPE, Danfoss, PGE Ciepło, Aviva, PZU Życie, P&G, Novomatic, Merck, GE Healthcare.

Anna Urbańska – jest Master Trenerem STRUCTOGRAMu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Mówią, że „koloruje” mózgi ludzkie. Wiedzę zdobywa na szkoleniach u takich Mentorów jak: Anthony Robbins, Blair Singer, czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, DHL, Oracle czy Deutsche Bank, ale również z tymi mniejszymi, lokalnymi, małymi przedsiębiorcami. Od 22-tu lat jest przedsiębiorcą. Zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych, którą od zbankrutowanej spółki współdoprowadziła do sieci 33 szkół, w systemie franczyzowym, w całej Polsce. Jeden z nielicznych na świecie neurocoachów. Absolwentka 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowca na wyższych uczelniach. Autorka 8 książek, m.in.: „Otrzep kolana i biegnij”, „Mózg fabryka sukcesu”, „Teraz autentyczność” oraz współautorka przewodników: „Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność” i „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”, „DNA biznesu” czy charytatywnego projektu „Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota”. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Piotr Cieszewski – Przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska, następnie ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Maratończyk, Taternik - zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, a także członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Trener i mówca specjalizujący się w obszarach przywództwa, etyki w biznesie i motywacji. Jego wykłady bazują na doświadczeniach z pracy na kolejnych stanowiskach - specjalisty, kierownika działu i dyrektora oddziału w korporacji, a także z pracy w sektorze publicznym. W 2002 r. został najmłodszym dyrektorem oddziału w stu dwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych świata i zarządzał grupą 600 pracowników. Jego oddział osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Wykładowca studiów podyplomowych Neuro-przywództwo na Uczelni Łazarskiego.