Publikacja: | Strona główna / Aktualności /

Współczesny rynek pracy wymaga ciągłego kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji. Szeroka oferta Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego może zainteresować zarówno specjalistów, którzy szukają możliwości usystematyzowania i poszerzenia wiedzy, jak i przedstawicieli kadry menedżerskiej pragnących rozwijać swoją karierę, a także osoby planujące zmianę dotychczas obranego kierunku zawodowego. Uczelnia właśnie rozpoczęła rekrutację na studia podyplomowe na rok akademicki 2020/2021.

„W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego szkolimy już od ponad 10 lat, a przez ten czas świadectwa ukończenia studiów podyplomowych i programów MBA odebrało blisko 5500 osób. Kładziemy szczególny nacisk na praktyczność i wysoką adaptację nowych kompetencji w środowisku pracy. Zależy nam na tym, aby nasi absolwenci potrafili samodzielnie budować własną ścieżkę kariery, nawet na tak dynamicznym obecnie rynku pracy” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

„Za nami doświadczenia związane z koniecznością szybkiej transformacji w kierunku edukacji on-line, z którymi Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego poradziło sobie bardzo sprawnie. Pomimo pandemii i trudnej sytuacji proces nauczania był kontynuowany, a efekty kształcenia zostały zrealizowane zgodnie z założeniami programów studiów. W praktyce musieliśmy zatem poddać się egzaminowi kompetencji, które uznajemy za kluczowe, i które promujemy oraz stale rozwijamy wśród naszych Słuchaczy, a są to: otwartość na zmiany, elastyczność, umiejętność współpracy, radzenie sobie ze stresem, odpowiedzialność za grupę i gotowość niesienia pomocy innym” – dodaje Dziekan Gałązka-Sobotka.

Studia podyplomowe

Centrum Kształcenia Podyplomowego realizuje studia podyplomowe pogrupowane w tematycznych akademiach dotyczących m.in. obszarów takich jak prawo, administracja, zarządzanie, marketing, HR, nieruchomości czy ochrona zdrowia. Oferta jest nieustannie rozbudowywana, tak aby jak najlepiej odpowiadała na bieżące potrzeby rynku pracy i trendy w biznesie.

Programy MBA

Centrum Kształcenia Podyplomowego realizuje także programy MBA profilowane branżowo: MBA Zarządzanie, MBA w Ochronie Zdrowia, MBA Energetyka, MBA w Lotnictwie oraz MBA in Quality Management. Programy tworzone są na podstawie analizy rynkowej i skierowane są do menedżerów różnych szczebli zarządzania, samodzielnych specjalistów, zarządzających we wszystkich obszarach działalności organizacji komercyjnych i niekomercyjnych, ale również osób pełniących funkcje kierownicze w administracji publicznej, szczebla centralnego i samorządowego, a także organizacjach non-profit. 

Rekrutacja i zniżka „First Minute”

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. W roku akademickim 2020/2021 część zajęć odbędzie się w formule on-line. Przy zapisie na studia podyplomowe i programy MBA do 30 czerwca 2020 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym

Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Lista kierunków studiów podyplomowych i programów MBA dostępna jest na stronie: ckp.lazarski.pl

Aplikować można za pośrednictwem formularza, który znajduje się TUTAJ.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl.