Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydział Ekonomii i Zarządzania /

Koło Naukowe Students’ Management Club z ramienia Wydziału Ekonomii i Zarządzania UŁa zaprasza studentów do udziału w konkursie Business Tower Challenge. Do wygrania atrakcyjne nagrody i praktyki. Runda eliminacyjna kończy się 25 marca.

Odnosisz wrażenie, że wiele książkowych przykładów biznesowych nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności, spróbować swoich sił w oparciu o realny biznes?

Business Tower Challenge - mamy to czego szukasz. Wydarzenie skierowane jest do studentów warszawskich uczelni, podczas którego będą mieli możliwość rywalizowania ze sobą i zaprezentowania swoich umiejętności zarówno przed publicznością jak i jury.

BTC pozwoli Ci sprawdzić własną kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz współpracę zespołową, bazując na realnych przypadkach biznesowych.

Dodatkowym atutem uczestnictwa będą atrakcyjne nagrody, a wśród nich - szansa na praktyki.

Do gry zapraszamy czteroosobowe zespoły, w których każdy z uczestników będzie odpowiedzialny za osobny dział: Marketing, Finanse, Administracja, Koordynator drużyny.

Nie zmarnuj takiej okazji!

Runda eliminacyjna kończy się 25 marca 2023.

Formularz rejestracyjny.

Finał, do którego zakwalifikowanych zostanie 6 najlepszych zespołów, odbędzie się 15 kwietnia 2023, w samym sercu stolicy - Cambridge Innovation Center, Varso Tower.

Sięgnij szczytu z Business Tower Challenge!

To Twoja szansa - dobrze ją wykorzystaj!

Czekamy właśnie na Ciebie!