Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wykładowcy /

Transport Innovation Forum & Expo to najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe wydarzenia wspierające rozwój innowacji, relacji inwestorskich i interdyscyplinarnej współpracy B2B oraz PPP pomiędzy branżą transportu i logistyki.

Bogdan Szafrański

Bogdan Szafrański, wykładowca Uczelni Łazarskiego, uczestniczył w prestiżowej konferencji Transport Innovation Forum & Expo 2014, gdzie wygłosił prelekcję "Fundusze strukturalne - pożądane źródło finansowania projektów w latach 2014-2020". 

Transport Innovation Forum Expo to najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe wydarzenia wspierające rozwój innowacji, relacji inwestorskich i interdyscyplinarnej współpracy B2B oraz PPP pomiędzy branżą transportu, logistyki i infrastruktury a innymi sektorami gospodarki.

Tegoroczna edycja targów i konferencji odbyła się pod hasłem Transport Energy Environment. Międzynarodowi producenci, przewoźnicy i spedytorzy spotkali obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych w sektorze energii i ochrony środowiska, a w centrum uwagi były odnawialne źródła energii dla transportu, ekologistyka oraz rozwiązania na rzecz niskoemisyjnego transportu.

Konferencja odbyła się w dniach 2-3 grudnia 2014 r. w Sosnowcu, a jej organizatorem była Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI).

Bogdan Szafrański z Uczelnią Łazarskiego współpracuje od 2013 r. Prezes i członek zarządu kilku polskich i zagranicznych firm. Ekspert z dziedziny finansów korporacyjnych, restrukturyzacji, zarządzania gotówką i wartością w firmach.