Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Szkolenia/kursy /

900 miejsc dla osób chcących rozwinąć niezbędne twarde i miękkie umiejętności biznesowe stanowiące esencję wiedzy ze studiów MBA.

Program odbywa się online i jest podzielony na 10 modułów asynchronicznych, które są udostępniane co tydzień i mogą być realizowane. Uczestnicy mogą realizować kurs we własnym tempie, dodatkowo maja okazję do nawiązywania interakcji między sobą oraz brania udziału w małych grupach dyskusyjnych.  Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim.

Aplikuj do 30 czerwca br.  

Link do naboru: http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-skills-mba-essentials-2022-lse

Organizator:

London School of Economics and Political Science

Jest to internetowy program MBA prowadzony przez London School of Economics w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Celem programu jest zwiększenie długoterminowego potencjału rozwoju kariery uczestników poprzez skupienie się na trzech podstawowych filarach przywództwa biznesowego: środowisku strategicznym i zestawie narzędzi finansowych.

Kluczowe elementy:

  • kurs składa się z 10-modułów online i trwa 10 tygodni (model asynchroniczny) w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim;
  • program zakłada zaangażowanie uczestnika na poziomie 8-12h tygodniowo;
  • uczestnicy będą wspierani online przez tutorów LSE w trakcie trwania programu;
  • po ukończeniu programu uczestnicy, którzy zrealizują 95% wymaganych działań otrzymają certyfikat LSE. 

Termin składania aplikacji: do 30 czerwca 2022r. Czas trwania programu: od 28 września do 7 grudnia 2022r. Liczba miejsc: 900.