Publikacja: | Strona główna / Aktualności /

Bauyrzhan Zhanuzakov - asystent w Katedrze Badań nad Polityką Uczelni Łazarskiego - wziął udział w prestiżowej szkole letniej Visegrad Summer School, która jest organizowana przez Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie. Do udziału w szkole letniej zostało wybranych 43 młodych i świetnie zapowiadających się studentów, doktorantów, młodych ekspertów, badaczy i dziennikarzy pochodzących z krajów Grupy Wyszehradzkiej i krajów Europy Wschodniej.

Bauyrzhan Zhanuzakov wziął udział w Visegrad Summer School

[For English version click HERE]

Program Visegrad Summer School składał się z zajęć analizujących aktualne problemy polityczne, ekonomiczne i społeczne regionu Europy Środkowej. Zajęcia i wykłady prowadzili politycy, eksperci, dyplomaci i uznani badacze, tacy jak Borys TarasyukMichal VašečkaFelix KaputuSamuel AbrahámLud?k Niedermayer.

"To było dla mnie niezapomniane doświadczenie i możliwość dyskusji najbardziej palących problemów Europy Środkowej z wspaniałymi umysłami - podsumowuje swój udział w Szkole Letniej Bauyrzhan Zhanuzakov. To był dla mnie zaszczyt reprezentować Uczelnię Łazarskiego na tak ważnym międzynarodowym forum".

Udział Bauyrzhana Zhanuzakova w Szkole Letniej był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszeniu Willa Decjusza, International Visegrad Fund i Wydziału Ekonomii i Zarzadzania Uczelni Łazarskiego.