Publikacja: | Aktualności / CKP /

Klub Compensation & Benefits działający przy Uczelni Łazarskiego rozpoczął dwa nowe projekty i zaprasza do udziału w rywalizacji o tytuły Championów zdrowia i Automatyzacji HR.

Azymut Zdrowie 2019 

Klub Compensation & Benefits wspólnie z Uczelnią Łazarskiego zaprasza do udziału w ogólnopolskim badaniu dobrych praktyk budowania kapitału zdrowia w organizacjach: www.azymutzdrowie.cbhr.pl.

Projekt ma na celu wymianę doświadczeń wśród pracodawców, dostarczenie firmom informacji, jak motywować pracowników do dbania o zdrowie, a także jak tworzyć przyjazne środowisko pracy i nowoczesną kulturę organizacyjną.

Badanie trwa od 1 lipca do 10 września 2019 r. W październiku br. zostanie opublikowany raport Azymut Zdrowie 2019, a wśród firm biorących udział Kapituła Uczelni Łazarskiego wybierze Championów Zdrowia.

 

HR Automation Champions 2019

Zapraszamy także do udziału w ogólnopolskim badaniu dobrych praktyk digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji pracy działów personalnych.

Projekt ma na celu wymianę doświadczeń wśród pracodawców, dostarczenie firmom informacji i popularyzację dobrych praktyk wdrażania nowoczesnych technologii w działach HR.

Badanie trwa od 1 lipca do 10 września 2019 r. W październiku br. zostanie opublikowany raport HR Automation Champions 2019, a wśród firm biorących udział w badaniu Kapituła Uczelni Łazarskiego wybierze Championów Automatyzacji HR. Zgłoszenia można kierować na adres adam.seoudi@cbhr.pl.

 

Studia podyplomowe Compensation & Benefits

Przypominamy także, że trwa rekrutacja na studia podyplomowe Compensation & Benefits. Zarządzanie wynagrodzeniami i wynikami pracy realizowane w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ. Zapisów można dokonać TUTAJ.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na studiach.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji, tel.: 22 54 35 322, e-mail: ckp@lazarski.edu.pl