Publikacja: | Aktualności / Studium języków obcych /

Odkryj cuda przyrody Australii. Daj się zachwycić dzikości tutejszej natury, ogromnym przestrzeniom i nowoczesnym metropoliom. Poznaj wyluzowanych ludzi i ich kulturę. Dowiedz się jak wyjechać do Australii i nie zbankrutować!

W środę 28 listopada w podróż po Australii zabierze nas student Uczelni Łazarskiego Kamil Zagórski, który 10 lat spędził w Australii, więc kto jak nie on zna ją najlepiej! Poznacie czerwone pustynie, Wielką Rafę Koralową, lasy deszczowe, rajskie plaże, świętą górę Aborygenów Uluru, różowe jeziora i niespotykaną formację skalną Hyden Rock. Będzie też coś dla amatorów spotów wodnych. Swoimi wrażeniami z pobytu w Australii podzieli się gość Uczelni Dominik Bakuła. O swojej  fascynacji Australią opowie nauczycielka języka francuskiego Dorota Rucińska-Łuczyna.

W stałym paśmie muzycznym lektor języka angielskiego i muzyk Jacek Korzeniowski zaprezentuje muzykę etniczną wywodzącą się od Aborygenów oraz współczesną muzykę australijską. Nie zabraknie też muzyki na żywo. 

Będzie poradnik dla tych, którzy wybierają się na australijski kontynent. Zdradzimy, jak tanio dostać się do Australii i jak po niej podróżować za nieduże pieniądze.

Oczywiście przygotowaliśmy też degustację kuchni australijskiej. Serwować będziemy "sausage sizzle" oraz wyjątkowy deser. Uprzedzamy, iż trudno będzie się mu oprzeć, więc jeśli jesteście akurat na diecie, to omijajcie nasze stoisko z daleka.

Kiedy: środa 28 listopada 2018, start godz.12.25                                                                                       

Gdzie: aula 130, I piętro

Organizatorem wydarzenia jest Studium Języków Obcych.