Publikacja: | Strona główna / Aktualności / Wydarzenia / Studium języków obcych /

Amsterdam to miasto, które nigdy nie zasypia. Z jednej strony jest to raj dla imprezowiczów, którym nigdy dość… z drugiej odnajdą się tu fani zdrowego stylu życia, a zwłaszcza rowerzyści. :) W podróż do tego miasta sprzeczności zabierze Was Anna Popielarczyk.

W Amsterdamie, mimo że leżącym nad kanałami jak Wenecja, wszędzie można dostać się pieszo bądź transportem miejskim, ale najlepiej po prostu wsiąść ma rower, ponieważ każda droga w tym mieście jest dostosowana do potrzeb jednośladów! To również raj dla miłośników tulipanów, których oglądanie może uatrakcyjnić niejedną randkę. Coś dla siebie znajdą tu poszukiwacze urokliwych, zabytkowych kamieniczek oraz nowoczesnych postindustrialnych przestrzeni. W końcu każdy kto lubi poimprezować, również w nielegalny w Polsce sposób, powinien być zadowolony z city breaku w Amsterdamie. Co zwiedzić? Gdzie pójść na imprezę? I co zjeść oprócz tradycyjnego, surowego śledzia opowie lektorka SJO – Anna Popielarczyk. Zapraszamy 4 maja o godzinie 10:10 do sali 118. Przewidujemy również dla Was małą degustację holenderskich przysmaków.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl