Publikacja: | Kariera /

Praca w instytucjach unijnych? A może staż? Jak aplikować? co jest Wam potrzebne do aplikacji? jak wygląda cały proces aplikacyjny?

Odpowiedź na te i inne Wasze pytania udzieli wam Ambasador Karier UE na Uczelni Łazarskiego.

W tym roku akademickim możecie się umówić na spotkanie one-on-one , na którym dowiecie się o  możliwościach kariery w instytucjach unijnych. Podczas spotkania, postaramy się przedstawić co UE może Wam zaoferować, ofertę dostosowaną do waszego kierunku kształcenia i predyspozycji. Oferujemy również pomoc w aplikacji! Wystarczy skontaktować się mailowo i umówić na spotkanie.

Dodatkowo w semestrze wiosennym odbędzie się spotkanie ogólne dla wszystkich zainteresowanych.

Dane do kontaktu: Magdalena Kułakowska, mail: eucareers@lazarski.pl

 

English version:

Do you want to work in the EU institutions? Perhaps a traineeship there? How to apply? What is necessary to do so? How does the application process look like? Answers for those questions you can receive from EU Careers Student Ambassador at Lazarski University. In this academic year, we offer one-on-one sessions where you can find out about the career possibilities the EU can offer you.  During the session, we are going to provide you information on the offer suitable for your study field and predispositions. We can help you apply too! All you have to do is sending an email and schedule the appointment.

Moreover, in the spring semester, we will organize a meeting with general information about EU careers.


Contact details to EU Careers Student Ambassador:
Magdalena Kulakowska, email: eucareers@lazarski.pl