Publikacja: | Aktualności / Strona główna /

14 lipca na uroczystej Graduacji udało nam się spotkać w dużym gronie, cudownie było patrzeć na Waszą radość. Wiemy, że łatwo nie było, więc bądźcie dumni z siebie, drodzy Absolwenci. Ukończyliście studia.

Wiele sesji, egzaminów, wymagań, zaliczeń, referatów, obrona pracy dyplomowej. Wierzymy, że prócz nauki mieliście też czas na studenckie życie, a to najmilsze i najlepiej wspominane po latach chwile.

Drodzy Absolwenci z dumą i radością patrzyliśmy jak odbieracie dyplomy ukończenia studiów i raz jeszcze serdecznie gratulujemy.

Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez kilka lat tworzyli jedną wielką uniwersytecką rodzinę. Jednak pamiętajcie, że nawet po ukończeniu studiów drzwi Uczelni Łazarskiego są dla Was zawsze otwarte.

Na Uczelni Łazarskiego staramy się kreować atmosferę sprzyjającą budowaniu przyjaźni. Marzymy o tym, aby relacje, które łączą uczelnię i słuchaczy nie kończyły się wraz z otrzymaniem dyplomu. W tym celu powstał Klub Absolwenta Lazarski Alumni, do którego serdecznie zapraszamy. Chcemy być z Wami w stałym kontakcie i przyglądać się Waszym sukcesom.

Zapraszamy do galerii zdjęć z Graduacji, które są dostępne na graduacja.lazarski.pl