Publikacja: | Aktualności / CKP /

Trwa rekrutacja na IV edycję studiów podyplomowych Neuro-przywództwo, które uczą, jak przekuć najnowsze odkrycia w badaniach nad mózgiem w skuteczne rozwiązania dla biznesu.

Studia podyplomowe Neuro-przywództwo aplikują najnowsze odkrycia w badaniach nad mózgiem do zarządzania, marketingu i sprzedaży. Program jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na skutecznych przywódców potrafiących integrować swoje zespoły i motywować je do osiągania ponadprzeciętnych wyników w oparciu o wartości i właściwe rozpoznawanie zasobów.

Proces nauczania podczas studiów został oparty o międzynarodowe narzędzia STRUCTOGRAM i TRIOGRAM (analiza biostukturalna), które pozwalają w sposób precyzyjny określić predyspozycje własne, współpracowników ale i co równie ważne – preferencje i potrzeby klientów oraz kontrahentów.

Każdy uczestnik studiów, oprócz poznania sprawdzonych strategii rozwoju biznesu przekazywanych przez praktyków, otrzyma też cztery międzynarodowe certyfikaty Structogram 1 – Klucz do poznania siebie, Triogram – Klucz do poznania innych, Structogram 3 – Klucz do poznania klienta, Structogram 4 – Klucz do poznania współpracownika, uznawane w 21 krajach na świecie.

Studia umożliwiają także m.in. zapoznanie się z metodą POINTS OF YOU®, wspierającą wychodzenie poza schemat i szukanie nowych rozwiązań. Są też okazją do pracy metodą DESIGN THINKING® pozwalającą na generowanie innowacyjnych rozwiązań i skuteczne poszukiwanie przewagi konkurencyjnej. To także jedyne na polskim rynku studia, gdzie uczestnicy zapoznają się z metodą zarządzania własną energią i budowania odporności psychicznej wg amerykańskiej metody HEARTMATH®.

Więcej informacji na temat studiów podyplomowych Neuro-przywództwo znaleźć można TUTAJ.

Wszystkie osoby zainteresowane tym obszarem, zachęcamy też do zapoznania się z rekomendacjami, jakimi podzielili się absolwenci III edycji naszego programu.