Publikacja: | Aktualności / Kariera /

Adzuna poszukuje najlepszych polskich absolwentów i oferuje interesujące nagrody dla najzdolniejszych w swojej dziedzinie.

5-ta edycja konkursu Adzuna na ABSOLWENTA ROKU

Adzuna połączyła siły z najlepszymi specjalistami ze świata biznesu oraz firmami, aby wybrać i nagrodzić najwybitniejszych absolwentów 2016. Jeśli Twoje wyniki naukowe wzbudzają zazdrość na całym wydziale, przewodniczysz organizacji studenckiej lub drużynie sportowej... jesteś w odpowiednim miejscu.
Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą odpowiedzieć na kilka krótkich pytań i opisać co sprawia, że wybijają się ponad tłum. Zgłoszenia można wysyłać do 22 sierpnia 2016 r. Zwycięzca polskiej edycji konkursu ogłoszony zostanie 1 września 2016 roku i przejdzie do międzynarodowego finału. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej konkursu.
NAGRODY: Staż w wiodącej firmie (w tym eBay, L?Oreal, Google, Sony) w jednym z 11 krajów w których Adzuna prowadzi działalność; Nagroda pieniężna w wysokości 5,500 zł; "Klinika CV" z osobą ze świata biznesu; Sesja mentorska 1-na-1.