Na stronach internetowych Uczelni Łazarskiego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.

Skip to main content

Powrót poziom wyżejWydział Medyczny

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO OTRZYMAŁA ZGODĘ NA PROWADZENIE KIERUNKU LEKARSKIEGO.

Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 marca 2016 roku Wydział Medyczny Uczelni Łazarskiego otrzymał zgodę na prowadzenie jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku lekarskim.

16 marca 2016 roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydał zgodę na prowadzenie kierunku, co oznacza, że jako uczelnia spełniliśmy rygorystyczne wymagania dotyczące zarówno programu nauczania, jak i zapewnienia odpowiedniego zaplecza dydaktycznego i klinicznego. Wniosek Uczelni Łazarskiego o uruchomienie kierunku lekarskiego już 2 lipca 2015 roku otrzymał pozytywną ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Pragniemy także poinformować o pomyślnym zakończeniu procesu przygotowań do uruchomienia pierwszej rekrutacji na kierunek lekarski Wydziału Medycznego, która rozpocznie się 5 maja br.

Jesteśmy gotowi do przyjęcia studentów na pierwszy rok medycyny i zapewnienia im wysokiego poziomu kształcenia zarówno przedklinicznego, jak i klinicznego, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Ministra Zdrowia i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zwróciliśmy się do Ministra Zdrowia z wnioskiem o przyznanie limitu 60 miejsc na studia na Wydziale Medycznym w roku akademickim 2017/2018.

Zajęcia będą prowadzone w języku polskim.