Na stronach internetowych Uczelni Łazarskiego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.

Skip to main content

Powrót poziom wyżejDział Marketingu i Rekrutacji

Dyrektor Działu Marketingu i Rekrutacji

Witold Gedymin

w.gedymin@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 513
pokój: 39

Rekrutacja

rekrutacja@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 555501-505
pokój: 63

Marketing

marketing@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 513
pokój: 39

Kierownik Biura Rekrutacji

Marta Pietrak

m.pietrak@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 504
pokój: 63

Zastępca Kierownika Biura Rekrutacji

Alexander Erasmus

a.erasmus@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 504
pokój: 63

Specjalista ds. rekrutacji

Katarzyna Rusinowicz

k.rusinowicz@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 501, 505555
pokój: 63

Specjalista ds. rekrutacji

Anna Kuska

a.kuska@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 502
pokój: 63

Koordynator ds. rekrutacji studentów zagranicznych

Serge Kaleyeu

s.kaleyeu@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 377
pokój: 63

Konsultant ds. rekrutacji studentów zagranicznych

Marzena Słowik

recruitment@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 368
pokój: 63

Koordynator Obsługi Studentów Zagranicznych

Łukasz Wieczorek

l.wieczorek@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 516
fax. +48 22 54 35 506
pokój: 35

Kierownik ds. marketingu rekrutacyjnego

Marta Chmielewska

m.chmielewska@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 510
pokój: 39

Specjalista ds. eventów marketingu rekrutacyjnego

Karol Floriańczyk

karol.florianczyk@lazarski.pl
tel. +48 513 037 957
pokój: 39

Specjalista marketingu rekrutacyjnego ds.agencji rekrutacyjnych

Justyna Murawska

j.murawska@lazarski.edu.pl
tel. +48 513 037 550
pokój: 39

Kierownik komunikacji i usług marketingowych

Sylwia Solawa-Wrzosek

s.wrzosek@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 359
pokój: 37

Administrator strony internetowej

Michał Fórmaniak

m.formaniak@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 329
pokój: 37

Grafik

Małgorzata Siwa

grafik@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 511
pokój: 37

Specjalista ds. marketingu

Magdalena Mieczkowska

m.mieczkowska@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 512
pokój: 37

Kontakt dla mediów

Anna Drzewiecka

a.drzewiecka@publicdialog.pl 
tel.  502 373 147
pokój: 39

Specjalista ds. PR

Marta Rogalska

m.rogalska@lazarski.edu.pl
tel. +48 22 54 35 508
pokój: 37